Садова фігура "Лелека малий з відкритим дзьобом " виготовлена з полістоуна.
Фігура виконана настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Висота з ніжкою - 64 см, довжина птаха - 30 см, висота птаха - 30 см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMQf3I8M91G/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 640 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 902 ₴


