Каструля - пловниця з червоної глини, підходить для приготування перших та других страв. Чудово використовуеться, як шашличниця. Каструлю можна використовувать для запікання в духовці та мікрохвильовій печі.. Кришку можно використовувати як миску або салатницю..
Об'єм - 2 літри
Цена указана 1 шт
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DDSCkrLMWjP/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр каструлі | 29 см |
| Висота каструлі без кришки | 6 см |
| Висота каструлі з кришкою | 15 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Кришка | Кераміка |
| Мірна шкала | Ні |
| Колір | Коричневий |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Об`єм | 2 л |
| Додаткові характеристики | |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Об'єм каструлі | 2 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴





