Сковорода з червоної глини, підходить для приготування перших та других страв. Чудово використовується, як каструля. Сковороду можливо використовувати для запікання в духовці і мікрохвильовій печі.
Розміри: діаметр з ручками - 31см, внутрішній діаметр - 24см, висота без кришки - 9см, висота з кришкою - 16,5 см.
Об'єм 3 літра.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/C-LpOt_MSPw/?img_index=2
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип посуду | Сковорода глибока |
| Стан | Новий |
| Кількість в наборі | 2 шт. |
| Матеріал | Глина |
| Форма | Кругла |
| Верхній діаметр посуду | 31 (см) |
| Довжина посуду | 31 см |
| Ширина посуду | 29 см |
| Висота стінок | 9.5 см |
| Знімна ручка | Ні |
| Антипригарне покриття | Немає |
| Кришка | Кераміка |
| Кількість ручок | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Ручка | Кераміка |
| Тип | сковорода |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Кількість предметів у наборі | 2 |
| Діаметр каструлі | 0 |
| Об'єм каструлі | 3 л |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Коричневий |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 724 ₴






