Соляний світильник виготовлен з солі. Вага 3 кг. Колір лампи - зелений.
Розміри: висота - 18 см, діаметр - 17.5 см.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Ширина | 70 мм |
| Діаметр | 175 мм |
| Висота | 180 мм |
| Вага | 3 г |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ручна Робота |
| Колір | Зелений |
| Основні атрибути | |
| Матеріал | Сіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


