УВАГА!!!
ДОСТАВКА КРИЛАТОГО ЛЕЛЕКИ ТІЛЬКИ НОВОЮ ПОШТОЮ І ТІЛЬКИ НА ВАНТАЖНЕ ВІДДІЛЕННЯ. ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ ПРИБЛИЗНО 600-700 ГРН.
Лелека крилатий виготовлений з пластика, ноги - металеві.
Ноги знімні, це полегшуе зберігання лелеки.
Фігура вироблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 100см, довжина - 55 см, ширина (розмах крил) - 66 см, высота лелеки без ніг - 34 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DG9BTfmMa5r/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 566 ₴



