Садова фігура "Черепаха" виготовлена з гіпсу.
Розміри: висота -10 см, довжина - 20 см, ширина - 15 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Гіпс |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 100 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 251 ₴




