Садова фігура "Кіт довгошерстний спить калачиком" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Кіт виглядає дуже реалістично, його легко можна прийняти за живого.
Розміри: висота - 13 см, довжина - 28 см,ширина - 22 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkbzksgC4/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 220 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 003 ₴





