Садова фігура "Фламінго" виготовлений з полистоун.
Постать зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку і холод.
Высота фламинго с ногами 111 см, высота фламинго без ног 46 см, длина 55 см, ширина 18 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkU6mMGa2/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал | Кераміка |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
| Ширина | 180 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 1110 мм |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 550 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 054 ₴



