Каструля із червоної глини з ручками, підходить для приготування перших та других страв. Каструлю можна використовувати для запікання в духовці та мікрохвильовій печі.
Об'єм 5 літри
Висота без кришки – 15 см. Висота з кришкою – 18 см.
Діаметр без ручок – 24 см. Діаметр із ручками - 31 см.
Ціна вказана 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр каструлі | 25 см |
| Висота каструлі без кришки | 15 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Кришка | Кераміка |
| Ручка | Кераміка |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 24 см |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 276 ₴




