Тигр виконан з полістоуна. Фігура зроблена настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Розміри: висота - 11 см, довжина - 34 см, ширина - 17.5 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkDwxsv6n/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Довжина: | 340 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 684 ₴




