"Сім'я тигрів" виготовлена з полістоуна. Фігура зроблена настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Розміри: висота - 10 см, довжина - 21 см, ширина - 10 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DMLkBBFMY0e/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Висота | 100 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Довжина: | 210 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 571 ₴




