Чавунок, каструля з червоної глини з ручками, підходить для приготування перших та других страв. Каструлю можна використовувати для запікання в духовці та мікрохвильовій печі. Діаметр чавунку з ручками – 29см, без ручок – 21 см. Висота – 16,5 см.
Об'єм 4000 мл
Ціна вказана 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр каструлі | 21 см |
| Висота каструлі з кришкою | 16.5 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Внутрішнє покриття | кераміка |
| Кришка | Кераміка |
| Ручка | Кераміка |
| Колір | Червоний |
| Кількість предметів в наборі | 2 |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 210 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Діаметр під кришку | 21 см |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
Інформація для замовлення
- Ціна: 256 ₴



