Тарілка декоративна виготовлена з червоної глини. На тарілку нанесено фотографію. Така тарілка стане гарним подарунком та прикрасою у кімнаті.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ручна Робота |
| Країна виробник | Україна |
| Форма тарілки | кругла |
| Матеріал | Кераміка |
| Кріплення на стіну | Так |
| Діаметр тарілки | 250 мм |
| Довжина тарілки | 250 мм |
| Ширина тарілки | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Вид товару | Тарілка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴



