Садова фігура "Чапля в очереті" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 46 см, довжина - 26 см, ширина - 14 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Висота | 460 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 086 ₴



