Каструля - плавниця з червоної глини, підходить для приготування перших та других страв. Прекрасно використовується як шашличниця. Каструлю можна використовувати для запікання в духовці та мікрохвильовій печі. Кришка може бути використана як тарілка або страва.
Об'єм 3500 мл
Ціна вказана 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Каструля |
| Матеріал | Глина |
| Діаметр каструлі | 29 см |
| Висота каструлі без кришки | 10.5 см |
| Висота каструлі з кришкою | 17 см |
| Зовнішнє покриття | кераміка |
| Кришка | Кераміка |
| Колір | Червоний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 290 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Використання в духовці | Так |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Призначення | Універсальне |
| Об'єм каструлі | 3.3 л |
Інформація для замовлення
- Ціна: 255 ₴




