Садова годівниця "Пташка на полуниці" виготовлена з полістоуна.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 14см, ширина - 13см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 130 мм |
| Довжина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 609 ₴



