Садова фігура "Фламинго сидить" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 20 см, довжина - 29 см, ширина - 16 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLYSHz7sFFI/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 200 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 039 ₴



