Садова фігура "Жаба в гамаку" виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 16 см, довжина - 30 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DLONMFeIbY9/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 628 ₴





