Садова фігура "Папуга у кільці" виготовлена з пластика.
Кільце з метала.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 57см, ширина - 16см, діаметр кільця - 40 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqgo7sedU/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 570 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Тематика виробу | Птахи |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴





