Садова фігура "Гриб сироїжка з жабою" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 23 см, довжина - 15 см, ширина - 16 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmqa6Esge1/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Рослини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 667 ₴



