Цуценя лабрадора виготовлений з пластику.
Постать зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку і холод.
Колір може відрізнятися від фото.
Розміри: висота - 28см, довжина -27см, ширина - 16см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpZ_1sfvU/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 160 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Висота | 280 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 991 ₴





