Собака чихуахуа виготовлена з полистоун.
Постать зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку і холод.
Розміри: висота - 17см, довжина - 21см, ширина - 14см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmpVhdsb4b/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 210 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 706 ₴



