Свиня товстушка виготовлена з пластика.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 30 см, довжина - 50см, ширина - 30см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Висота | 300 мм |
| Колір | Бежевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴





