Білки в дуплі навісні виготовлені з пластику.
Постать зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку і холод.
Розміри: висота - 27 см, довжина - 13 см, ширина - 12 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmo6dPMRjY/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 130 мм |
| Висота | 270 мм |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525 ₴







