Кокетка - гарна прикраса вашого саду. Фігура виготовлена з пластика,
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 68см, довжина - 45см, ширина - 40см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Релігія, божества, міфічні істоти |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 400 мм |
| Довжина | 450 мм |
| Висота | 680 мм |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 285 ₴





