"Цуценя йоркширського тер'єра" виготовлено з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 16см, довжина - 10см, ширина - 15см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmoL6_sul7/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Висота | 160 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 647 ₴





