Цуценя Шнауцера виготовлене з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна сприйняти як живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 17см, довжина - 12см, ширина - 17см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTQUsdYDLBu/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 120 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴





