"Сплячий кіт калачиком" виготовлен з полістоуна.
Фігура зроблена настілько реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 11 см, довжина - 28 см, ширина - 21 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnWfPs8Je/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 210 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Висота | 110 мм |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 098 ₴







