Великий кіт Мурчик виготовлений з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносе спеку та холод.
Розміри: довжина - 55 см, висота - 20 см, довжина звисаючаї лапи - 17 см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnRZSsU4M/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 200 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 550 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325,25 ₴





