"Їжак на галявині" виготовлена з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 22 см, довжина - 23 см, ширина - 18 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnL-dMaKv/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 220 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 637,20 ₴





