Їжак виготовлен з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко прийняти за живого їжака.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14 см, довжина - 23 см, ширина - 15 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmnCWnMa3C/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 776,70 ₴





