Їжак Тоха середній виготовлен з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живого їжака.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 14см, довжина - 22см, ширина - 14см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmm-TKsP5o/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 140 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 140 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 775,80 ₴




