Фігура Еж Тоха великий виготовлений з полістоуну.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота — 17 см, довжина — 25 см, ширина — 17 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Висота | 170 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 964 ₴




