Садова фігура "Їжачок з квіточками" виготовлен з полистоуна.
Колір квіточок може відрізнятися від фото.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 13см, довжина - 12см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DKmmgWdMkUg/?img_index=1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Тварини |
| Матеріал | Полірезин (полістоун) |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Висота | 130 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,90 ₴





