Садові фігури "Синички " виготовлені з полістоуна.
Фігури яркі, оригінальні. Стануть прикрасою вашого саду або будівлі. Добре переносять спеку та холод.
Меньша синиця:
висота - 15 см, довжина - 18 см, ширина - 17см.
Більша синиця:
висота - 18см, довжина - 18 см, ширина - 18см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTZq5fcDM9d/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 180 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 465 ₴



