Садова фігура "Равлик" виготовлена з кераміки.
ФІгура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Розміри: висота - 13см, довжина - 26см, ширина - 15см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTV-67NjFsr/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Керамика |
| Ширина | 150 мм |
| Длина | 260 мм |
| Высота | 130 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 475 ₴





