Садова фігура "Змія гримуча" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її можна прийняти за живу.
Фігура добре переносить атмосферні явища, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 26см, довжина - 24см, ширина - 24см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DSZeqorDGOV/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 240 мм |
| Длина | 240 мм |
| Высота | 260 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 569 ₴





