Оленя виготовлено з полістоуна.
Фігура виготовлена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Колір може відрізнятися від фото.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 20см, довжина - 25см, ширина - 11см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DSWt8E7jCLn/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 110 мм |
| Длина | 250 мм |
| Высота | 200 мм |
| Цвет | Бежевый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 765 ₴





