Садова фігура "Лісовичок на мопеді" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 50 см, довжина - 47 см, ширина - 23 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DSWt2K0DDQM/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 470 мм |
| Высота | 500 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 833 ₴






