Фігура зроблена з пластика.
Виглядає настільки реалістично, що її можно прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ, добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 18 см, довжина - 65см, ширина - 26см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DTQVwkqjMfQ/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 260 мм |
| Длина | 650 мм |
| Высота | 180 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 476 ₴






