Садова фігурка "Цуценя хаски" виготовлена з полістоуна.
Фігура зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Розміри: висота - 16 см, довжина - 13см, ширина - 10см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DOfaciKjNzO/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Животные |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 130 мм |
| Высота | 160 мм |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 686 ₴





