Садова фігура "Лелека маленький" виготовлена з пластика.
Постать зроблена настільки реалістично, що її легко можна прийняти за живу.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку і холод.
Розміри: висота - 50 см, довжина - 29 см, ширина - 12 см.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Висота | 500 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 597 ₴





