Садові фігури виготовлені з пластика.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека малий №2 : висота лелеки з ногою - 50 см, висота лелеки - 25 см, довжина - 29 см, ширина - 12 см.
лелека малий: висота лелеки з ногами - 57 см, довжина - 33 см, ширина - 12 см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DOv17sjDAeu/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 120 мм |
| Длина | 330 мм |
| Высота | 570 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 264 ₴


