Садові фігури виготовлені з пластика.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній : висота лелеки з ногою - 80 см, висота лелеки - 27 см, довжина - 48 см, ширина - 19 см.
лелека малий: висота лелеки з ногами - 50 см, довжина - 33 см, ширина - 12 см
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DOv12qxjFzQ/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 190 мм |
| Длина | 480 мм |
| Высота | 800 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 715 ₴


