Садові фігури виготовлені з пластика.
В комплект входять три лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека крилатий: висота - 100см, довжина - 55 см, ширина (розмах крил) - 66 см, высота лелеки без ніг - 34 см.
лелека середній: висота лелеки з ногою - 80 см, висота лелеки - 27 см, довжина - 48 см, ширина - 19 см.
лелека малий: висота лелеки з ногами - 50 см, довжина - 33 см, ширина - 12 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Тематика виробу | Птахи |
| Матеріал | Пластик |
| Ширина | 660 мм |
| Довжина | 550 мм |
| Висота | 1000 мм |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 281 ₴


