Садові фігури виготовлені з пластика.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека крилатий: висота - 100см, довжина - 55 см, ширина (розмах крил) - 66 см, высота лелеки без ніг - 34 см.
лелека середній : висота лелеки з ногою - 80 см, висота лелеки - 27 см, довжина - 48 см, ширина - 19 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DOvSsr4DMq9/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 660 мм |
| Длина | 550 мм |
| Высота | 1000 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 2 556 ₴


