Садова фігура "Лісовичок з грибом" виготовлен з пластика.
Фігура стійка до атмосферних явищ. Добре переносить спеку та холод.
Ліхтарик не йде в комплекті з гномом. Ліхтар коштує 150 гр.
Розміри: висота - 73 см, довжина - 45 см, ширина - 30 см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DOtIFNwjMb9/?img_index=1
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Сказки, кино, мультфильмы |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 300 мм |
| Длина | 450 мм |
| Высота | 730 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 804 ₴




