Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека маленький №4: висота - 50см, довжина - 25см, ширина -10см
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJrk-H-MHda/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 100 мм |
| Длина | 280 мм |
| Высота | 500 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 590 ₴


