Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека макси №1: висота - 115см, довжина - 60см, ширина -23см
лелека максі №2: висота - 105см, довжина - 50см, ширина - 22см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJj8fXssxlp/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 230 мм |
| Длина | 600 мм |
| Высота | 1150 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 099 ₴


