
Садовые фигуры "Аист макси №2 и аист с прижатым клювом средний, аист маленький №2"
3 844 ₴
- В наличии
- Код: 00465
+380 (67) 942-88-29
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Садові фігури виготовлені з полістоуна.
В комплект входять два лелеки.
Фігури стійкі до атмосферних явищ, добре переносять спеку та холод.
Розміри:
лелека середній з прижатим клювом: висота - 90см, довжина - 37см, ширина -18см
лелека максі №2: висота - 105см, довжина - 50см, ширина - 22см.
лелека малий №2: висота - 50см, довжина - 28см, ширина - 10см.
Товар в інстаграмі: https://www.instagram.com/p/DJhFiDXM8Km/
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Тематика изделия | Птицы |
| Материал | Полирезин (полистоун) |
| Ширина | 220 мм |
| Длина | 500 мм |
| Высота | 1050 мм |
| Цвет | Белый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 3 844 ₴

